Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Sommer

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зміна бренду побутового ПВХ-покриття Sinteros на бренд Sommer

Щоб задовольнити нові вимоги ринку, у жовтні компанія Tarkett змінює бренд побутового ПВХ-покриття Sinteros (колекції Smart, Activa, Olympic, Delta та Start) на бренд Sommer. Буде оновлено тильний друк, упаковку та комунікаційні матеріали. Перехідний період триватиме декілька місяців, під час яких товар може постачатися або з’являтися у взірцях під двома брендами водночас.

Завод з виробництва лінолеуму у місті Калуш, що на Івано-Франківщині, є найбільшим в Україні з продуктивністю 10 мільйонів квадратних метрів на рік. На заводі функціонує одна комбінована лінія, яка виробляє гетерогенний побутовий та комерційний лінолеум. З квітня 2011 року завод почав випуск спортивних ПВХ-покриттів, орієнтованих на задоволення потреб ринку Східної Європи.

Цей завод досяг високого рівня екологічної безпеки виробництва, що підтверджено сертифікатом ISO 14001:2004. Крім того, на підприємстві впроваджено та діє система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Нова економічна модель

З 2013 року компанія Tarkett є членом Фонду Еллен Макартур, що дозволяє їй перейти від одноразового використання сировини та кінцевої утилізації відходів до переробки і повторного використання матеріалів. Вони пишаються тим, що стали першою компанією з виробництва покриттів для підлоги, яка розпочала свій шлях до економіки замкненого циклу.

Завдяки цьому підходу, компанія змогла суттєво змінити способи виробництва покриттів, запровадити багато технологічних новинок, які не лише дозволили оптимізувати виробничий процес, але й активно долучитися до вирішення глобальних екологічних проблем.

Вони регулярно впроваджують технічні нововведення, які дозволяють не лише підтримувати та покращувати високу якість продукції, але й захищати навколишнє середовище та виконувати жорсткі європейські та американські вимоги, які регламентують діяльність підприємства. Завдяки прагненню до досконалості, компанія з гордістю констатує, що стала лідером у сфері виробництва покриттів і змогла встановити нові стандарти якості у цій галузі.

Розгорнути
Вгору