Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Ковролін комерційний

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комерційний ковролін — покриття на довгі роки

Зробити підлогове покриття затишним, презентабельним та безпечним легко, якщо купити комерційний ковролін (його ще інколи називають промисловим ковроліном) та провести монтаж згідно з технологічним процесом. Це ідеальне рішення для місць з високою прохідністю, чудова альтернатива лінолеуму та слизькій плитці. Короткий ворс та міцний матеріал сприяють тривалій експлуатації, а різноманітність дизайнів у нашому каталозі дає можливість облаштувати інтер'єр будь-якого приміщення.

Комерційний ковролін виготовляється відповідно до класів зносостійкості 31, 32 та 33 — це максимальний рівень із існуючої класифікації. Отже, вам не доведеться турбуватися про заміну покриття підлоги протягом 15 років, а при належному догляді термін служби матеріалу може досягати 20 років. При цьому, на тривалість використання впливає безліч факторів, таких як матеріал, щільність та жорсткість ворсу, вага на квадратний метр, компанія-виробник.

Найрізноманітніший комерційний ковролін ви зможете знайти у нашому інтернет-магазині BestFloor. Ми багато років спеціалізуємося на покритті підлоги і знаємо, як вибирати кращий ковролін. Досвід та ретельний відбір постачальників дозволяють пропонувати нашим клієнтам продукцію з ідеальним поєднанням якість-ціна. Звертайтеся до наших консультантів та отримайте детальну інформацію про кожну позицію в каталозі. Оформлення замовлення займе не більше 5 хвилин.

Що таке комерційний ковролін

У процесі оздоблення приміщення стає питання про вибір покриття для підлоги. Для будь-яких громадських та робочих зон, де спостерігається підвищена інтенсивність руху, важливо забезпечити комфорт, безпеку та не забувати про практичність.

Наприклад, лінолеум комерційного класу або плитка є непоганим вибором, але вони не зможуть ефективно поглинати звуки, які будуть дуже чутні від кожної людини, що проходить. Це особливо заважає у випадках, коли в офісі працює штат персоналу. Складно зосередитись на робочих завданнях у постійному шумі. Комерційний ковролін вирішує це завдання, оскільки є гарним звукоізолюючим матеріалом. Тому він є актуальним для офісів, торгових центрів.

Не поступається промисловий ковролін і в питанні безпеки. Він не слизький, як плитка та екологічний, навіть при виготовленні із синтетичних матеріалів. Це цінна якість для облаштування шкільних закладів, дитячих садків, кафе, ресторанів, готелів. Жорсткий матеріал із фактурною поверхнею на пружній основі мінімізує травми під час падіння.

Завдяки сучасним технологіям виробництва, комерційний ковролін отримує свої характеристики міцності, і при цьому, надає приміщенням презентабельності, розкоші, підвищує імідж компанії. Інвестуючи в цей матеріал, власник отримує стійке покриття, яке проходить ретельне тестування на етапі виготовлення і отримує відповідний сертифікат.

Основні види комерційного ковроліну

Комерційний ковролін  - це різноманітні види покриття, які відрізняються технологією виготовлення, використовуваним матеріалом, типом ворсу, основою, товщиною та дизайном. Щоб розібратися у всіх параметрах, варто детальніше ознайомитися з кожним із них.

Тип ворсу

Комерційний ковролін випускається у кількох видах за способом утворення ворсу. Серед найпопулярніших:

  • петлевий — найпоширеніший варіант комерційного ковроліну на ринку на сьогодні. Використовується в офісах, готелях, торгівельних приміщеннях, навіть для побутових цілей - якщо власник має бажання постелити ковролін "раз і назавжди",  Такий ковролін актуальний для зон з високою прохідністю, часто за основу використовується джут або повстяна підкладка. Це оптимальне поєднання ціни, якості та зовнішнього вигляду;
  • розрізний — більш дорогий варіант, виглядає солідно, за фактурою нагадує велюр, із високою щільністю набивання. Менш популярні розрізні петлі фрізе та саксоні, які створюють трохи інший ефект. У цьому сегменті пропонується найбільший вибір дизайнів, кольорів;
  • голкопробивний — це технологія набивання ворсу, при якій безліч голок проколює основу, утворюючи міцне та надійне покриття. Найчастіше у виробництві використовується поліпропілен, поліамід та поліестер, або їх комбінація у різних пропорціях. Підкладка практично відсутня, але нижня частина матеріалу більш щільна і вологостійка, оскільки просочена спеціальними засобами для більшої стабільності та витривалості.

Знаючи про всі особливості ворсу, легко підібрати відповідний настил за власними вимогами, умовами та бюджетом.

Матеріал ворсу

Так як до комерційного ковроліну висуваються підвищені вимоги, то і матеріали використовуються найзносостійкіші, наприклад:

  • Поліестер — недорогий матеріал, наділений м'якістю, тому приємний на дотик. Але за рахунок цього не такий витривалий, як інша сировина, що застосовується при виготовленні комерційного ковроліну.
  • Поліпропілен — характеризується високою міцністю та тривалим терміном служби, підходить для зон із середньою та високою прохідністю. Завдяки невисокій вартості самого матеріалу ковмерційний ковроолін з поліпропілену буде вигідно відрізнятись по ціні від інших варіантів..
  • Поліамід — ще його називають нейлон, найдовговічніший, призначений для найбільш прохідних зон з різним ступенем навантаження. Він легко чиститься, наділений антистатичними властивостями, не вицвітає довгі роки, навіть якщо знаходиться під тривалим впливом ультрафіолету.
  • Solution Dyed Nylon — це особливий вид нейлону, який фарбується по всій структурі на етапі виготовлення. Завдяки цьому SDN найдовше з усіх матеріалів тримає колір і форму, пропонується в широкій палітрі кольорів.

Щоб вибрати будь-який із матеріалів, достатньо зафіксувати його у фільтрі каталогу та ознайомитись з асортиментом.

Основа

Комерційний ковролін, виготовлений за голкопробивною технологією, практично не має підкладки, але в інших випадках вона може бути виконана з джуту, повсті або їх поєднанні. Такий підхід є особливо актуальним для петлевого ковроліну. Повсть надає настилу більшої пружності та ізоляції, постачається в основному під замовлення.

Що ще потрібно врахувати під час вибору комерційного ковроліну

Для повноти знайомства з цим типом настилу слід врахувати ще й такі характеристики як:

  • товщина ковроліну;
  • колір та дизайн;
  • клас зносостійкості;
  • компанія виробник.

Кожен параметр має значення, тому слід звертати увагу на всі деталі.

Монтаж та догляд за комерційним ковроліном

Щоб продовжити термін служби промислового ковроліну та зберегти естетичні властивості, потрібно подбати про дотримання технологічного процесу та вибрати правильний спосіб укладання. У цьому можуть допомогти професіонали нашої компанії — майстри із золотими руками та багатим досвідом, які виконають встановлення ковроліну з гарантією якості. Але якщо ви вирішите приступити до завдання самостійно, слід знати про такі методи монтажу:

  1. На клей. Це найнадійніший спосіб монтажу промислового ковроліну. Матеріал розкладають на підлозі і, за необхідності, дяють відлежатися. Потім прирізають по периметру і закочують половину ковроліну. На звільнену площу наноситься клей. Закочена частина покриття повертається на місце, не допускаючи утворення повітряних бульбашок під ковроліном. Стик ковроліну проклеюється в останню чергу, після прирізки вже приклеєної основної частини. Таким чином матеріал не зрушується з місця, не деформується від високих навантажень. Як альтернативу іноді використовують клейову сітку. Тобто, наносять клей як сітку із кроком 50 на 50 або 70 на 70. Це заощаджує час, сили та гроші, але надійність настилу трохи знижується. При цьому при вході у приміщення та у місцях постійного навантаження все ж таки варто проклеювати покриття повністю.
  2. На двосторонній скотч. Простіший процес, що не вимагає жодних інструментів, крім ножа. Технологія розкладання і приклеювання така ж, як і у попередньому пункті. Скотч приклеюється до підлоги сіткою з відстанню між смужками 50 або 70 см вздовж та поперек. Далі верхня стрічка знімається і на липку основу накладається комерційний ковролін. Потрібно намагатися максимально притискати до підлоги, щоб надалі настил не від'єднався. Цей спосіб підходить для тих приміщень, які здаються в оренду та власник проти кардинальних змін в оздобленні, або ви монтуєте ковролін, наприклад, на паркет, який хочете зберегти.
  3. Під плінтус. Не дуже поширений спосіб через свою ненадійність. Його можна використовувати тільки в невеликих кімнатах, з низькою прохідністю, наприклад, в маленькому кабінеті. З переваг можна відзначити швидкість та простоту монтажу, можливість швидкої заміни. Але в процесі експліатації можуть з'явитися "хвилі", тому використовуйте  хоча б двосторонній скотч при вході та у місцях постійного навантаження.

Щодо догляду, то з ковроліном комерційного типу все досить просто. За рахунок високої зносостійкості, його можна не боятися чистити спеціальними технічними засобами, потужним пилососом. Рекомендується видаляти плями відразу після появи, щоб усунути без сліду.

Також один раз на рік потрібно робити професійну хімчистку, щоб видалити пил, що скупчився глибоко в структурі ворсу. Варто уникати нанесення механічних пошкоджень гострими предметами, намагатися не ходити по ковроліну на тонких підборах.

Найпривабливіша на комерційний ковролін ціна в BestFloor

На підлоговому покритті не можна економити і купувати матеріал, що не відповідає майбутнім навантаженням. Разом з тим, якщо замовляти у каталозі BestFloor, то вдасться заощадити бюджет без шкоди якості. За роки роботи ми оптимізували та налагодили відділ менеджменту та логістики, тому може запропонувати своїм покупцям найкомфортніші умови співпраці.

Наш інтернет магазин відстежує тенденції у світі підлогових покриттів, тому тільки у нас завжди найсвіжіші рішення, дизайни та матеріали. Доставимо ваше замовлення Києвом та відправимо до інших міст України — можете вже сьогодні вибрати зручний спосіб оплати та надіслати заявку. Якщо потрібно купити комерційний ковролін та отримати сертифікований матеріал — звертайтеся до BestFloor.

Вгору