Кількість
|
Вартість
|
||
|
Напівкомерційний ковролін — обирайте найкраще в BestFloor
Щоб облаштувати передпокій, вітальню, невеликий офіс чи номер у готелі підлоговим покриттям, що відповідає рівню прохідності, варто купити напівкомерційний ковролін, який найкраще підходить для середніх навантажень. Він є проміжною ланкою між побутовим і комерційним матеріалом, взяв від них найкращі якості.
Напівкомерційний ковролін виготовляється з різною товщиною, залежно від технології та матеріалу ворсу. Його укладають від стіни до стіни, створюючи цілісну композицію без дуже помітних швів, стиків та нерівностей. Для цього необхідно вибрати відповідну для приміщення ширину рулону і дотримуватися техпроцесу при укладанні. Його часто вибирають не лише для житлових кімнат, а й для громадських зон, де немає інтенсивного руху.
Якщо хочете вигідно та недорого створити комфортний та затишний інтер'єр, насолоджуватися тишею та теплом у кімнаті, офісі, то у нашому каталозі BestFloor ви знайдете відповідний за дизайном та вартістю напівкомерційний ковролін. На вибір широка палітра кольорів, різноманітні візерунки та однотонні покриття, які допоможуть облаштувати приміщення саме так, як ви задумали.
Напівкомерційний ковролін - переваги
Щоб не переплачувати за дорогий комерційний ковролін, і в той же час отримати більш міцне покриття, ніж побутовий матеріал, варто віддати перевагу напівкомерційному ковроліну. Вже багато покупців інтернет-магазину BestFloor змогли оцінити всі його переваги, про які ми хочемо нагадати:
- Витривалість — підвищена зносостійкість відповідає класам від 21 до 31, що дає широкий вибір підбору матеріалу під різні потреби. Наприклад, ковролін для офісу краще набувати 31 класу, тому що в таких приміщеннях більш інтенсивний рух, ніж у передпокої приватного будинку. Покриття витримує механічні дії, на ньому не з'являються значні потертості, колір залишається тим самим навіть при впливі сонячних променів.
- Практичність — невибагливість у догляді є зручною для багатьох власників офісів та квартир. Достатньо обробити ворс звичайним або миючим пилососом з використанням традиційних чи спеціальних миючих засобів. При цьому плями легко очистити без наслідків та залишкових явищ.
- Комфорт — наявність короткого ворсу не заважає частій ходьбі і водночас пом'якшує кроки. Це відмінний спосіб звукоізоляції, який працює набагато ефективніше, ніж будь-які інші покриття, наприклад лінолеум або ламінат. Немає такого гучного звуку від кроків, як на плитці, що додає комфорту під час роботи в офісі з кількома співробітниками. Також ковролін за рахунок своєї товщини та м'якої підкладки виступає в ролі теплоізоляції, не пропускаючи холод крізь холодну підлогу до приміщення. Створюються максимально затишні умови для житлових та робочих кімнат.
- Довговічність — правильне укладання та експлуатація відповідно до класу покриття дає можливість не думати про заміну найближчі 10-15 років. Враховуючи невисоку вартість матеріалу, це вигідна інвестиція, яка швидко окупиться.
- Естетика — напівкомерційний ковролін випускається в різноманітних кольорах, фактурах, з візерунками та геометричними фігурами, тому легко вибрати підходящий варіант під наявний інтер'єр і створити єдину з ним композицію.
- Екологічність — існує натуральний і синтетичний матеріал, але навіть у разі використання штучних волокон, немає причин для занепокоєння. Напівкомерційний ковролін з поліпропілену не шкодить людині та навколишньому середовищу, а високі експлуатаційні характеристики дозволяють рідко замінювати матеріал.
Ще одна дивовижна властивість ковроліну напівкомерційного призначення — універсальність. Він чудово виглядає в квартирі, приватному будинку, заміському котеджі, а також в офісі, номері готелю, в гостьових зонах будь-яких закладів з невеликим прохідним трафіком.
Який купити напівкомерційний ковролін: види та особливості
Отримати очікуваний результат вдасться, якщо ретельно розібратися у видах напівкомерційного ковроліну. На характеристики, властивості та зовнішні дані впливають матеріали та технологія виготовлення настилу. Насамперед слід розібратися з типом підкладки. Адже вона задає стабільність усьому покриттю, впливає на міцність кріплення ворсу, його витривалість до зовнішніх несприятливих факторів. Зазвичай підкладка напівкомерційного ковроліну буває:
- гумова — оптимальний варіант з усіма необхідними характеристиками для довговічності та стійкості до навантажень. Не ковзає будь-якою підлогою, підходить для місць з інтенсивним переміщенням, відповідає нормам екологічності;
- повстяна — по суті подвійна основа - джут плюс повсть - додає покриттю м'якості та теплоізоляції, найчастіше ковролін з такою основою - це невисокий петлевий матеріал з підвищеною зносостійкість
- джутова— оптимальний варіант з усіма необхідними характеристиками для довговічності та стійкості до навантажень. Підходить для місць з інтенсивним переміщенням, відповідає нормам екологічності;
- безосновний напівкомерційний ковролін, або ж клейова основа - голкопробивне покриття, останнім часом зустрічається на ринку дуже рідко.
Також буває напівкомерційний ковролін у вигляді килимової плитки 50 х 50 см з бітумною основою та без основи, дивіться у каталозі у розділі Килимова плитка.
При виборі напівкомерційного ковроліну важливу роль відіграє матеріал ворсу. Він задає покриттю основні характеристики, такі як витривалість, естетичність, стійкість до зносу, стирання, вигоряння та зминання. Виробники використовують найрізноманітнішу сировину, але кожна має власні переваги та недоліки. Про них слід знати докладніше, щоб вибрати підлогу відповідно до майбутніх умов використання:
- поліпропілен — найпоширеніший, оптимальний варіант для напівкомерційного ковроліну, так як покриває всі запити та вимоги до цього класу настилу. Він має помірну вартість, тривалий термін служби, простий догляд та невибагливість до умов експлуатації.
- поліамід, нейлон — відмінна сировина, стійка до високих навантажень, але має більш високу вартість, що виправдано при покупці комерційного ковроліну.
- поліестер — м'який, приємний тактильно, менш витривалий, ніж нейлон, але його властивостей достатньо для облаштування зон з невисокою прохідністю.
- вовна — натуральний матеріал, екологіний і практичний. Через високу ціну ковроліну виробники пропонують все менше такого виду покриття.
Ще один фактор, що впливає на загальні характеристики ковроліну — технологія виробництва. Сучасне обладнання дозволяє застосовувати різні методи, щоб домогтися довговічності, презентабельності і при цьому, невисокої собівартості.
На тлі всіх існуючих способів, голкопробивний вважається найпопулярнішим та ефективнішим. Він полягає в тому, що в підготовлену основу за допомогою проколювання закріплюються волокна. Таким чином формується надійна зв'язка петель з підкладкою, і матеріал отримує високі властивості міцності.
Додатково поверхня ковроліну може оброблятися.антистатичними та іншими засобами для покращення загальних характеристик. При цьому, довжина ворсу може бути різною, але більшої переваги здобули короткі нитки для зручності і практичності. Загальна товщина настилу може змінюватись від 3 до 10 мм, хоча може бути і вищою.
Укладання напівкомерційного ковроліну та догляд
Навіть найдорожчий ковролін не зможе проявити всі свої властивості повною мірою, якщо не буде встановлений відповідно до технічних вимог. Вони залежать від конкретної ситуації: типу та площі приміщення, навантажень. Важливо перед монтажем підготувати підлогу, а саме очистити її від сміття вологи і пилу, прибрати нерівності, тріщини, вм'ятини, створити рівну поверхню.
Для встановлення напівкомерційного лінолеуму використовують кілька методів:
- На клей по всій площі. Це оптимальний монтаж, найнадійніший і довговічніший, оскільки забезпечує міцне зчеплення матеріалу з підлогою. Підходить для приміщень будь-якого типу з різним прохідним трафіком, вимагає спеціалізованого розчину, який рекомендується виробником ковроліну.
- На клейову сітку. Менш надійний, але використовується через економію часу, сил і матеріалів. Досить зробити сітку з кроком від 50х50 до 100х100 і щільно притиснути ковролін до поверхні підлоги. Важливо простежити за натягом матеріалу та витримати необхідний час, щоб підлога схопилася з основою.
- На двосторонній скотч. Цей спосіб підходить для тимчасового монтажу або невеликих приміщень. Принцип схожий на клейову сітку, тільки замість клею використовують скотч. Відстань у сітці дотримується за тим самим принципом, що й у попередньому пункті.
- Під плінтус — вільний настил. Швидкий, простий монтаж не вимагає жодних витрат на клей або скотч, може бути використаний тільки для маленьких кімнат, хоча жоден майстер не порекомендує вам такий спосіб. Це пов'язано з тим, що в процесі експлуатації можуть з'явитися складки, деформується покриття або зрушиться, оскільки не закріплено ніякими методами, а зафіксовано тільки плінтусом та меблями, що знаходяться в кімнаті. Тому використовуйте хоча б невелику кількість двостороннього скотчу при вході та по центру кімнати для невеликої фіксації покриття.
Якщо не знаєте, який спосіб краще підійде під ваші умови — наша команда майстрів зробить якісний та швидкий монтаж відповідно до експлуатаційних навантажень.
Бестфлор — найкращий напівкомерційний ковролін за кращими цінами на ринку
Якщо вам потрібен напівкомерційний ковролін ціна якого буде відповідати якості, то запрошуємо в наш інтернет-магазин з великим асортиментом підлогових покриттів під різні потреби. Ми пропонуємо сертифікований матеріал перевірених європейських брендів — Timzo, Vebe, Beaulieu Real, Betap та інших виробників. Вибирайте різні кольори, візерунки, товщину покриття і ширину рулону, а ми візьмемо на себе оперативну доставку Києвом та в інші міста та села України. Купити напівкомерційний ковролін в BestFloor — означає, отримати якісний матеріал, кращий сервіс і приємні ціни.