Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Kastamonu

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Kastamonu Entegre є найбільшим виробником дерев'яних плит у Туреччині та одним із провідних виробників у світі.

Ми відповідаємо за якість і безпеку нашої продукції, адже вона може оточувати вас усюди. Під час сімейних вечерь ви ставите тарілки на наші стільниці. Ваші діти роблять перші кроки по нашому ламінованому підлоговому покриттю. Ми поруч з вами протягом тривалого робочого дня в офісі. Ми з вами вдома. Ми з вами, коли ви працюєте, насолоджуєтеся життям або відпочиваєте...

Ми використовуємо передові технології та інвестуємо по всьому світу, щоб бути лідерами. Ми прагнемо досягти найвищої якості нашої продукції. З 1969 року ми є піонерами та новаторами завдяки нашим виробничим потужностям, сильній команді та розвиненій дистриб'юторській мережі. Ми виробляємо продукцію на наших заводах, розташованих у шести країнах, і постачаємо її по всьому світу.

Kastamonu Entegre подібна до мосту, що з'єднує гармонію природи та життя.

Наші принципи

Ми несемо відповідальність, вселяємо впевненість

Розуміючи, що цінність, яку ми створюємо, повинна бути стійкою, ми дбаємо про довіру всіх учасників процесу, діючи за принципом справедливості та прозорості, готові надати звіт, усвідомлюючи відповідальність.

Ми конструктивні та скромні

Ми пишаємося нашими досягненнями, намагаючись бути найкращими у своїй галузі. Але ні в якому разі не хочемо, щоб це призвело нас до зарозумілості. Зосередивши увагу на тому, щоб бути сильною командою, ми прагнемо проявляти конструктивне ставлення один до одного, прокладаючи шлях до культури постійного навчання та спільного успіху під девізом «Порадитися з іншими ніколи не завадить».

Прислухаємося до інших, зростаємо разом

Зберігаючи нашу силу завдяки підвищенню успішності наших продуктів і послуг, ми також знаємо, що довгостроковий здоровий успіх залежить від того, наскільки уважно ми прислухаємося до навколишнього середовища, від спільної культури успіху та дій, які ставлять клієнта в центр. Ми віримо, що уважно прислухаючись до різних голосів, зосереджуючи увагу на досвіді, який ми надаємо учасникам процесу, і звертаючись до емоцій, ми створюємо сильну культуру спільного успіху.

Піднімаємо планку, досягаємо успіху

Ми усвідомлюємо важливість робити більше з меншим обсягом ресурсів і енергії. За принципом безперервного навчання ми з цікавістю, постійно вчимося, оновлюємо наші знання, оцінюємо свою роботу з критичної точки зору і хочемо стати гравцем-інноватором, який вносить нові правила на ринку.

Черпаємо силу в даних, генеруємо результат

Кожен із наших співробітників працює з ентузіазмом, щоб виконати роботу правильно та вчасно. Ми усвідомлюємо важливість швидкості в діловому житті. Незважаючи на труднощі, ми не здаємося, не втрачаємо позитивного настрою і віри та захоплено прагнемо досягти результатів. Нашою невід’ємною умовою є структуризація кожної нашої дії з використанням методів аналізу даних нового покоління, прийняття рішень та вирішення проблем.

Помічаємо, діємо

Кожен керівник компанії працює над тим, щоб співробітники були щасливими, мотивованими та здатними зробити свій внесок у загальну культуру праці. Наші лідери усвідомлюють спільне бачення та діють так, щоб команди мотивовано прагнули до цього спільного бачення.

Навчаємо, розвиваємо

Кожен керівник у компанії, знаючи і використовуючи методи коучингу / наставництва, розглядає це як внесок у розвиток своїх команд, як ключ до того, щоб у компанії були стійкі людські ресурси в довгостроковій перспективі, і щоб бізнес працював ефективно. З цієї причини принцип наших керівників – усувати перешкоди на шляху до успішної роботи команди та розвивати її.

Розгорнути
Вгору