Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Betap

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Betap: лідер інноваційного та екологічно чистого виробництва килимів

ДИЗАЙНЕРСЬКІ КИЛИМИ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

У Betap ми віримо, що підлога визначає зовнішній вигляд простору більше, ніж будь-яка інша поверхня. Килими не тільки забезпечують комфорт і стабільність під ногами, але й створюють заспокійливе акустичне середовище для наших вух і розуму. Ми прагнемо виробляти найкращі дизайнерські килими, які можна купити за гроші. Наше економічно ефективне великомасштабне виробництво гарантує постачання високоякісних м’яких підлогових покриттів, які є зручними, красивими та екологічно чистими. Дізнайтеся більше про наші тафтингові та неткані килими.

ГОЛЛАНДСЬКА ВИНАХІДНІСТЬ

Розташована в центрі голландської килимової промисловості в Генемейдені, Betap виросла з місцевого постачальника очерету в 1918 році до всесвітньо відомого виробника килимів. Наш інноваційний дух і гостра увага до якості сприяли цьому зростанню. «Досить малий, щоб піклуватися, достатньо великий, щоб доставити» — цей девіз відображає наше невпинне прагнення до неперевершеного глобального обслуговування, зосереджуючись на якості та ефективності, про що свідчать наші найсучасніші виробничі лінії та сертифікація ISO.

ГЛИБОКЕ КОРІННЯ

Компанія Betap, заснована сім’єю Ван Лент, за ці роки перетворилася на видатного виробника килимів із видатними професіоналами текстилю. Нас об’єднує бачення того, чого ми можемо досягти разом: тривалі стосунки, красиві продукти, стабільне зростання та доступний дизайн.

ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА КЛІЄНТА

Кальвіністське коріння Genemuiden відображено в нашому бізнес-підході, який наголошує на прямій співпраці з дизайнерами, постачальниками та партнерами. Ця філософія також очевидна в нашій взаємодії з клієнтами: ми слухаємо, консультуємо, проектуємо та вдосконалюємо. Ми підтримуємо вас, намагаючись завжди виправдовувати ваші очікування.

СТАЛА ЯКІСТЬ

Ми пишаємося високою ефективністю у скороченні відходів, витрат і часу, зберігаючи наш імідж сталого, економічно ефективного та великого виробника килимів. Наші килими не ковзають, стійкі до бруду та довговічні. Крім того, вони повністю придатні для переробки та виробляються на заводах з нейтральним викидом CO2.

РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ВСІХ СЕКТОРІВ

У Betap мало речей є такими фундаментальними, як дизайн. Наші продукти, натхненні архітектурою, модою, мистецтвом і природою, спрямовані на те, щоб викликати емоції, надихати на творчість або вселяти спокій.

Колекція дизайну Betap велика.

Наші відділи продажів і дизайнерів готові допомогти вам створити привабливу колекцію, яка виділить вас на вашому ринку. Ви впізнаєте якісний килим з першого погляду? Ви відмовляєтеся йти на компроміс щодо обслуговування та маєте клієнтську базу, яка залежить від вашої обіцянки надавати економічні рішення? Ми також робимо це й зосереджуємося на клієнтах-однодумцях в автомобільному, житловому, ландшафтному, комерційному та виставковому секторах. Розраховуйте на те, що ми забезпечимо економічну ефективність, першокласний сервіс, якість і надійність!

Розгорнути
Вгору