Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Ламінат

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ламінат в BestFloor — краса у кожній оселі

Тим, кого цікавить максимально наближене до природного матеріалу підлогове покриття, варто купити ламінат та насолоджуватися його естетичною привабливістю. Серед безлічі типів настилів, саме ламінат має великий попит, і на це є маса причин. Він екологічний, виглядає презентабельно, відрізняється практичністю та простотою монтажу. А вибір дизайнів та відтінків зможе задовольнити смаки найвибагливіших дизайнерів.

Ламінат являє собою панель високої щільності та додаткових компонентів, які після обробки за спеціальною технологією отримують свої зовнішні та експлуатаційні характеристики, схожі з паркетом. При цьому, зовнішній декоративний шар може імітувати будь-яке покриття для підлоги — натуральне дерево різних порід, камінь, бамбук, плитку і багато іншого. Завдяки такій різноманітності, за допомогою ламінату можна реалізувати будь-які інтер'єрні рішення та стилі, отримавши при цьому міцний настил, що витримує високі навантаження.

Купити ламінат сьогодні нескладно, набагато важче знайти надійного постачальника, який гарантує якість продукції та надасть сертифікати. Але це не стане проблемою, якщо звертатися до інтернет магазину BestFloor — лідера з асортименту підлогових покриттів та оперативності сервісу. У нашому каталозі ви обов'язково знайдете саме той ламінат, який підійде за вашими запитами та бюджетом. Ми надамо детальну інформацію про кожен виріб та допоможемо зробити розрахунки.

Структура ламінату шар за шаром

Щоб точніше зрозуміти, що таке ламінат, потрібно заглибитися в його структуру. Тільки на перший погляд може здатися, що це цілісна панель з декоративним покриттям. Насправді, ламінат є більш складною формою, що складається з декількох шарів:

  • захисний — приймає на себе основну частину механічних та інших впливів, захищаючи декоративну плівку від вигоряння та подряпин. Найчастіше це меламінова смола, яка ламінує покриття та спрощує догляд за ним;
  • декоративний — верхня частина панелі, яка залишається на видноті у кімнаті після укладання. Це спеціальний тонкий матеріал з принтом, що задає дизайн усієї ламелі;
  • основа — безпосередньо сама панель, яка формує практично всі характеристики ламінату. Її називають High Density Fiberboard через дуже високу щільність, отриману потужним пресуванням;
  • Balancing foil — спеціальний шар, що стабілізує. Його використовують авторитетні виробники в деяких моделях. Він задає стабільність планці і сприяє збереженню геометричній формі.

Важливо враховувати спосіб виготовлення ламінату, який поділяється на два варіанти:

  • DPL — властивий бюджетному ламінату, передбачає пресування відразу всіх чотирьох шарів одночасно. Це здешевлює процес і відповідно вартість, але на вигляд такий ламінат менш натуральний.
  • HPL — тут пресується окремо плита HDF, а потім на неї наноситься декоративний і захисний шари, і знову під прес і температуру 160°С. В результаті виходить висока щільність, а значить покращується вологостійкість.

Примітно, що у ламінату щільність набагато вища, ніж у натурального паркеті і навіть масиві дерева: 840-1040 кг/м3 проти 500-750 кг/м3 та 600-800 кг/м3 відповідно.

Чому саме ламінат?

У процесі будівництва або ремонту, власники ретельно вибирають матеріал для покриття підлоги. Цьому моменту слід приділити максимум часу, тому що саме на підлогу припадає найвище експлуатаційне навантаження. Крім того, хочеться, щоб настил був не тільки міцним і довговічним, але й візуально виглядав презентабельно. Всім цим вимогам якраз і відповідає ламінат - найпопулярніший матеріал для підлоги на ринку України.

Ламінат став найкращою альтернативою дорогому паркету. Але це не означає, що його доступніша ціна яким-небудь чином позначилася на якості. Цілком навпаки — завдяки безлічі інноваційних рішень, виробники ламінату отримують у своє розпорядження сучасні інгредієнти, які покращують властивості ламінату в усіх відношеннях. В результаті — ви витрачаєте менше грошей, і отримуєте якісну підлогу, яка стане справжньою окрасою вашої оселі чи офісу.

Чим саме ламінат відрізняється від інших матеріалів і за що вже багато років утримує лідируючі позиції на ринку.

Міцність та довговічність

Ламінат виготовляється за особливою технологією, яка передбачає кілька етапів. У складі панелей 95% натуральної деревини, яка подрібнена до стану порошку, змішаного надалі зі спеціальними смолами. Після тривалої обробки, включаючи пресування на складному устаткуванні, матеріал отримує свої характеристики міцності.

Вклавши кошти один раз, ви надовго забудете про заміну покриття для підлоги. Найвищий клас витривалості 34 здатний прослужити до 20 років без істотних зовнішніх та технічних змін. Спеціальні вологостійкі вироби підходять для укладання в таких кімнатах як кухня та ванна.

Різноманітність кольорів та фактур ламінату

Перші моделі ламінату виготовлялися лише з імітацією дерева, сьогодні ж виробники суттєво розширили асортимент, пропонуючи візуальну схожість із каменем, мармуром та будь-якою деревною породою. Але це ще не все — ви можете вибрати ламінат за безліччю параметрів, включаючи ширину, товщину, клас зносостійкості, тип замку. Щоб не розгубитися в такому розмаїтті — звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які знають все про ламінат, його характеристики та властивості.

Простота монтажу ламінату

Установка ламінату звичайно, затребує базових знань, але глибоких навичок вам не потрібно, щоб впоратися з монтажем ламінату. Не доведеться купувати масу дорогого інструменту, а можна обійтися тим, що є в кожній домашній майстерні.

Ще один плюс у скарбничку переваг — ремонтопридатність. Це означає, що при пошкодженні однієї панелі не потрібно розкривати всю підлогу. Досить легко прибрати лише одну зламану деталь та замінити її на нову, підібравши такий самий відтінок.

Доступна вартість ламінату

Якщо порівнювати вартість ламінату з паркетом чи комерційним лінолеумом, то ціна за м2 у ламінату вам сподобається більше, і при цьому ви нічого не втрачаєте на якості. За прийнятні гроші ви купите високоміцний, ідеальний зовні ламінат, який радуватиме довгі роки вас та ваших гостей чи клієнтів.

За найдоступнішими цінами звертайтесь до нашого інтернет магазину. Ми точно знаємо, скільки має коштує хороший ламінат та пропонуємо зрозумілий прайс.

Екологічність та простота догляду

Міф про те, що ламінат це суцільна хімія, давно розвінчаний. Якщо заглибитися у виробничі аспекти, то він набагато екологічніший за деякі інші типи покриття. У складі панелей від авторитетних брендів основну частину займає деревина, зовсім незначна — синтетична смола, яка є скріплюючим інгредієнтом.

Ламінат не виділяє шкідливі речовини протягом усього періоду експлуатації. Тому він підходить для укладання в житлових кімнатах, включаючи дитячі та вітальні.

Щодо догляду, то і тут у вас не виникне проблем. Так як ламінат має верхній захисний шар від усіляких ушкоджень, не вбирає плями, не вступає в реакцію з хімічними речовинами. Але мити його рекомендується спеціальними для нього засобами та використовувати м'яку губку. У такому випадку ви отримаєте підлогу, яка сяє чистотою та блиском, без дорогого полірування та відновлення, які будуть потрібні під час догляду за дерев'яними підлогами.

Тепло та звукоізоляція

Використовуючи ламінат достатньої товщини, можна досягти гарних показників звукоізоляції. Для цього слід грамотно підбирати підкладку, після чого ви не потурбуєте сусідів із нижніх поверхів. Важливо відмітити, що в деяких випадках ламінат підходить для встановлення теплої підлоги. Його теплопровідність дозволяє проникнути теплу в кімнату без перешкод.

Як вибирати ламінат: огляд ключових характеристик

У зв'язку з високим попитом на ламінат, зростає кількість пропозицій та асортименту настилу. Професійний будівельник швидко розбереться в численних характеристиках, а середньостатистичному покупцю буде непросто зрозуміти, що саме йому потрібно для тих чи інших умов. Щоб спростити таке відповідальне завдання, потрібно детально розібратися в існуючих параметрах ламінату.

Клас зносостійкості

Це ключова характеристика, від якої варто відштовхуватись. Вона визначає, де та в яких умовах можна укладати ламінат. До найвитриваліших і найстійкіших відносяться такі класи:

  • ламінат 31 класу — підійде до кімнат, де немає інтенсивного руху та високих навантажень. До таких відносяться спальні, вітальні, вбиральні. Також цей клас можна стелити у невеликих офісах, де працює невелика кількість персоналу.
  • ламінат 32 класу — більш витривалий, і при цьому зберігає доступну ціну, тому вважається затребуваним. Ламінат можна укладати в коридорах та кухні (вологостійкий), а також у середніх офісах з невеликим потоком людей.
  • ламінат 33 класу — такий ламінат підходить для більшості житлових та комерційних приміщень, де ймовірний високий трафік руху. Він без проблем витримає навантаження, притаманні магазинам, торговим центрам, готелям, може прослужити понад 15 років за умов належного догляду.
  • ламінат 34 класу — найвитриваліший і довговічніший ламінат, для зон з високою прохідністю. Це можуть бути торгові зали, вокзали, аеропорти, великі офіси, фітнесцентри, де потік клієнтів, відвідувачів та співробітників присутній постійно.

Важливо заздалегідь визначити ступінь навантаження, щоб не витратити зайвих грошей на надмірні непотрібні властивості, і при цьому, розрахувати зносостійкість для довговічного покриття.

Товщина панелі

Виробники випускають панелі різної товщини, найчастіше це діапазон від 6 до 12 мм із проміжними значеннями. Вважається, що чим товщий ламінат, тим вища його цінність, оскільки разом із цим показником підвищується:

  • міцність;
  • витривалість;
  • звукоізоляція;
  • надійність замків

Тонкі ламелі в 6-7 мм підходять для встановлення в житлових кімнатах, а також під теплу підлогу, оскільки швидше починають віддавати тепло. Товстий ламінат на 12 мм — це максимально зносостійкий, зазвичай відноситься до класу 33-34, тобто для монтажу на територіях з високим прохідним трафіком.

Не варто забувати про те, що на загальну висоту підлоги впливає не тільки товщина ламінату, а й підкладки. Як рекомендують фахівці BestFloor, показник підкладки не повинен перевищувати товщину самого ламінату більш ніж на 50%. Це оптимальне співвідношення, щоб дошка лягала рівно, не горбилася та не було високих навантажень на замки.

Але якщо вам потрібне покриття для кімнат з інтенсивним рухом, максимально витривалі та з підвищеною звукоізоляцією — то моделі на 10 і більше міліметрів підійдуть найкраще. Наприклад, у нашому каталозі представлений ламінат із таким показником від турецького бренду Kastamonu Stepclick Premium.

Ширина та довжина ламінату

Ці параметри можна виставити у вбудованому фільтрі на сайті. Габарити ламінату мають значення під час укладання. Для невеликих кімнат, щоб уникнути зайвих відходів, варто купити стандартний ламінат на 1205 або 1285 мм. Для великих обсягів робіт можна придивитися до великих форматів, наприклад, з довжиною 1380 та шириною 244. Це спростить процес монтажу та прискорить його у кілька разів.

Вологостійкий ламінат

Варто окремо розглянути цю характеристику, позаяк не всі покупці звертають увагу на вологостійкість. Потім ламінат стелять у кухні або ванній, не враховуючи підвищену вологість кімнати. Після цього можуть виникнути проблеми з настилом, оскільки не дотримані технологічні норми.

Вологостійкий ламінат відрізняється від звичайного тим, що плита HDF виготовляється з більшою щільністю. тобто, під час виробництва на неї здійснюється більший тиск. Чим щільніший матеріал, тим менше вологи він вбирає, цьому також сприяє посилений верхній захисний шар.

Не варто плутати вологостійкий ламінат з водонепроникною підлогою. У другому випадку це складніший професійний настил, крізь який не просочується вода. Для цього використовуються спеціальна підкладка під ламінат та герметики для обробки швів. Побутовий майстер не зможе забезпечити водонепроникність ламінату.

Дизайн та фактура

Сьогодні доступні різні кольорові рішення і фактури під будь-який стиль і дизайн інтер'єру. Якщо ви вже визначилися з кольором та рельєфністю ламінату — пропонуємо до ваших послуг наш каталог. Тим, хто ще у пошуках, радимо розглянути основний список дизайнів:

  • звичайна поверхня — гладка фактура з легким глянцем;
  • під натуральну — присутні імітації пористості деревини;
  • текстурна та рельєфна — відрізняється наявністю усіляких борозен, смужок, сучків та інших елементів, які легко виявити на дотик.

За дизайном ламінат може бути подібним до старовинного паркету, вощеної деревини або з глянцевим покриттям. Малюнок може бути з однією смужкою або відразу з декількома на широкій ламелі. Вибирайте, що вам підходить найбільше і оформлюйте покупку.

Тип замку

Дуже важливо, як з'єднуються між собою панелі. Від надійності замку залежить те, як міцно між собою будуть закріплені ламелі, як довго вони витримуватимуть навантаження і не розімкнуться, утворюючи щілини. Існує два основних та кілька додаткових, більш рідкісних видів замків, про які потрібно знати перед монтажем:

  1. Click — найпростіший і найпоширеніший варіант з'єднання, для якого не потрібен клей або спеціальні інструменти. Суть у тому, що досить з'єднати між собою ламінат до характерного клацання.
  2. Tap — складніший і найнадійніший метод, для якого може знадобитися спеціальний молоток, щоб замки закріпилися між собою. Невеликі зусилля згодом стануть запорукою довговічності підлоги.
  3. Lock — це замок із шипом та пазом, для з'єднання якого потрібен добійник. Це менш надійний варіант, але коштує дешевше.

До екзотичніших способів відносяться такі замки як Uniclic від Tarkett, Megaloc від Egger, Just Click та BerryAlloc. Кожен із замків вимагає базових навичок та певного набору інструментів. Якщо сумніваєтеся у власних силах, наша бригада майстрів встановить ламінат у найкоротші терміни з гарантією якості.

Для чого потрібна фаска на ламінаті?

Фаска не всім зрозуміле слово, означає невеликий скіс на кромках ламінату. За рахунок цього посилюється візуальна схожість із настилом із натурального дерева, утворюючи фактурне покриття. Фаска буває прямою та V-подібною, в чому визначається надійність з'єднання. Стики часто обробляють спеціальним герметиком, котрий не допустить протікання вологи до настилу.

Бренд та країна виробник ламінату

Висока популярність у ламінаті спровокувала справжній бум виробників, серед яких складно вибрати конкретний бренд, щоб отримати якісний матеріал. Якщо вам потрібен справді довговічний та екологічний настил, то звертайте увагу на наявність сертифікатів та відповідність санітарним нормам. Крім того, параметри та розміри мають співпадати з реальними, а несподівані курйози вже в процесі експлуатації вирішуватись оперативно.

Рекомендуємо звернути увагу на компанії з Німеччини, Польщі, Туреччини та наших вітчизняних виробників. Ми працюємо лише з перевіреними марками, які давно зарекомендували себе з найкращого боку. Ламінат від Balterio, Classen, Egger Pro, Kaindl. Kastamonu, Krono Original, Parador, Rezult, Swiss Krono, Wineo, Berry Alloc, Kronospan, Kronotex, Peli, Kronopol в нашому каталозі заслуговує на довіру і гарантовано відповідає заявленим характеристикам в описі.

Особливості монтажу ламінату: що потрібно врахувати

Укладка ламінату поділяється на три етапи, кожен з яких має важливе значення:

  1. Підготовка підлоги. Ламінат укладається на рівну поверхню, тому слід подбати про відсутність ям, горбків, різких перепадів. Максимально допустимий рівень перепаду становить 2мм на погонний метр, але незначні перепади можна відкоригувати підкладкою. Далі потрібно очистити підлогу від сміття та пилу, перевірити жорсткість поверхні. Зазвичай ламінат кладуть на бетонну стяжку, яка унеможливлює розхитування при подальшій експлуатації.
  2. Вибір та встановлення підкладки. Основа необхідна для ізоляції та амортизації. Для бетонної підлоги варто вибрати пробкову, деревоволокнисту (тиха хода) або полістирольну підкладку, а для дерев'яної — зі спіненого поліетилену або ізолону. При підвищеній вологості потрібний гідроізоляційний прошарок. Розкладати матеріал необхідно поступово, без складок. Товщина підкладки не повинна перевищувати 50% від товщини ламінату, таким чином ви знизите навантаження на замки.
  3. Монтаж ламінату. Це нескладний процес, який вимагатиме невеликої кількості інструментів, залежно від типу замку панелей. Спочатку необхідно визначитися з напрямом кладки, наприклад, вздовж напрямку променів сонця, щоб було видно стики або зліва направо. Після цього потрібно виміряти площу, розрахувати кількість планок на один ряд, і обрізати зайвий матеріал правильно.

Після монтажу підлоги можна одразу використовувати за призначенням, так як установка здійснюється без використання розчинів та клею, яким потрібно висихати.

Догляд за ламінатом

Обслуговувати ламінат — легке завдання. Достатньо використовувати спеціалізовані миючі засоби, а підлогу протирати не мокрою а вологою шваброю. Щоб мінімізувати кількість подряпин, на ніжки меблів варто одягнути гумові або повстяні накладки, а якщо в будинку є тварини — вчасно підстригати нігті.

Небажано ходити ламінатом у взутті, в якому прийшли з вулиці. На підошві залишається багато піщинок та інших абразивних предметів, які можуть подряпати ламінат. Тому в коридорі або на вході в офіс варто покласти килимок.

Як купити ламінат дешево і не втратити на якості

На ламінат ціна залежить від його експлуатаційних та дизайнерських характеристик. Чим товстіший матеріал, тим вища вартість. Але якщо вибрати наш інтернет-магазин BestFloor, можна отримати не тільки високий рівень сервісу, але і доступний прайс в каталозі. Рекомендуємо вивчити весь асортимент, щоб максимально точно вибрати ламінат під потреби та бюджет.

Ми відрізняємося від інших компаній тим, що чесні з покупцями, а опис товарів взято з реальних фактів. Наш магазин співпрацює з виробниками безпосередньо, тому пропонує найпривабливіші ціни на ринку. Доставка товару займає трохи більше 1-3 днів, залежно від обраного способу відправки та адреси.

Якщо ви серйозно стурбовані тим, що не зможете правильно вибрати ламінат — звертайтеся за допомогою до наших консультантів. У нас легко та вигідно купити ламінат, щоб довгі роки насолоджуватися його красою.

Вгору