Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Kronopol

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Kronopol - частина холдингу SWISS KRONO GROUP

Про групу

Група SWISS KRONO зі штаб-квартирою в Люцерні, Швейцарія, є відомим постачальником матеріалів на основі деревини. Компанія пропонує широкий асортимент продукції в області дизайну інтер'єру, підлогових покриттів і будівельних матеріалів. У минулому фінансовому році SWISS KRONO Group повідомила про продажі в 1,8 мільярда швейцарських франків. У групі працює близько 5000 людей на десяти виробничих підприємствах по всьому світу. Вісім національних компаній SWISS KRONO Group працюють у Швейцарії, Франції, Німеччині, Польщі, Угорщині, Україні та США, обслуговуючи клієнтів у понад 120 країнах.

Продукти

Понад 50 років ця сімейна компанія є синонімом продукції найвищої якості та відмінного співвідношення ціни та якості. SWISS KRONO Group, як фахівець із матеріалів на основі деревини, розуміє потреби своїх клієнтів, обслуговуючи спеціалізованих роздрібних продавців, переробників, планувальників і кінцевих споживачів у всьому світі. Більшість їх продукції повністю виробляється SWISS KRONO Group, від вибору відповідної деревини до остаточних фінішних штрихів. Це забезпечує незмінну якість під надійним брендом у всьому світі.

Інновація

Ключ до інновацій полягає в незалежності національних компаній, що працюють на різних ринках. Слідуючи SWISS KRONO Way of Doing Things, досвідом і успішними новими розробками регулярно обмінюються між національними компаніями та представлені на інших ринках. Цей підхід неодноразово доводив свою ефективність у встановленні нових стандартів дизайну, відчуття та вартості.

Стійкість

Група SWISS KRONO отримує свою сировину виключно зі стійких джерел деревини. Усі виробничі процеси на їхніх підприємствах відповідають найвищим стандартам ефективності та регулярно оцінюються незалежними установами. Як міжнародна група, SWISS KRONO прагне постійно вдосконалювати всі виробничі та бізнес-процеси як з технічного, так і з екологічного аспектів. Компанія інвестує в постійний розвиток своїх існуючих заводів, щоб підвищити їх стійкість.

 

Історія

SWISS KRONO Group бере свій початок у 1966 році, коли Ернст Кайндль заснував компанію в Менцнау, Швейцарія. Завдяки підприємницькому розуму та далекоглядності він заклав основу для того, що стало всесвітньо визнаною групою компаній. Перший завод за межами Швейцарії було відкрито у Франції понад 30 років тому, після чого відбулося розширення в Німеччині, Польщі та США. На межі тисячоліть в Україні було відкрито три заводи, а також завод в Угорщині.

Управління

Цінності засновника компанії, Ернста Кайндла, продовжують керувати SWISS KRONO Group сьогодні. Пітер Вейнберген, генеральний директор і президент виконавчого комітету, наглядає за діяльністю компанії, гарантуючи, що спадщина та бачення її засновника залишаються невід’ємною частиною її місії.

Розгорнути
Вгору