Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Вінілова плитка ПВХ

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вінілова (ПВХ) плитка

Якщо ви хочете отримати красиве і довговічне покриття для підлоги, то варто купити вінілову ПВХ плитку, яка містить всі переваги лінолеуму та ламінату, але не має їх недоліків. Все частіше власники будинків, квартир, офісів та торгових центрів віддають перевагу цьому матеріалу за його чудові характеристики.

Вінілова плитка з'явилася нещодавно, хоча сам матеріал був винайдений майже сто років тому. Сучасні технології дозволяють робити якісний матеріал, використовуючи багатошарову структуру. Це універсальне покриття для будь-яких приміщень, яке можна порівняти за зносостійкістю з напівкомерційним і комерційним лінолеумом. При цьому вінілова плитка набагато простіша у встановленні, догляді та ремонті.

Якщо вам потрібна якісна вінілова плитка ПВХ від перевірених виробників — в BestFloor завжди в наявності найкращі матеріали. Ми співпрацюємо із європейськими брендами, вся продукція сертифікована. У каталозі представлений широкий вибір вінілової плитки різної товщини, декору, класу. Достатньо кількох кліків, щоб замовити потрібну кількість покриття з доставкою.

Що таке вінілова плитка ПВХ

Деякі покупці вважають, що вінілова плитка — це те ж саме, що і лінолеум, тільки в модулях. Однак це зовсім інший матеріал, хоч і має схожу структуру. ПВХ плитка міцніша за рахунок сировини, що використовується в шарах, відрізняється стійкістю до деформації та несприятливих факторів. Тому її рекомендують укладати у приміщеннях із високою прохідністю, і навіть у виробничих цехах. Оцінивши всі переваги покриття, її вже активно стелять у квартирах та будинках, у вітальні, ванній кімнаті та кухні.

У чому різниця між LVT та кварц-вініловою плиткою

Далеко не всім зрозуміло, чим відрізняються ці два варіанти плитки. Однак, різниця є і варто розглянути її детальніше.

Вінілова плитка виготовляється з обробленого полівінілхлориду, прокатаного кілька разів через вали. В результаті виходить міцна основа, з високими показниками волого- та теплостійкості.

Кварц-вінілова плитка до 80% складається з кварцового піску, а решта — полівінілхлорид та різні присадки. Існує думка, що кварц у складі додає плитці вагу для більшої стабільності та стійкості.

У цілому, нині найпоширеніша саме вінілова плитка, її випускає більшість виробників. Кварц-вінілова швидше рідкість, ніж постійний асортимент у будівельних магазинах.

Специфіка структури та інші особливості вінілової плитки

Висока міцність вінілової плитки досягнута за рахунок її багатошарової структури. Між собою вони скріплюються за технологією пресування під впливом високої температури. Різні виробники можуть додавати власні шари, але якщо розглядати базовий формат, то вінілова плитка складається з наступних прошарків:

  • основа з шумопоглинаючого амортизуючого шару, який дає плитці стабільність, витривалість, запобігає розривам;
  • наступний — скловолокно, для зміцнення структури, посилення загальної конструкції, збереження форми;
  • основним вважається базовий вініловий шар, до якого може додаватися кварцова крихта, залежно від виробника;
  • далі слідує декоративний шар, на який наноситься малюнок і колір за допомогою трафаретного верстата. Саме він визначає, якими візуальними характеристиками та фактурою буде наділена вінілова плитка;
  • перше захисне покриття з ПВХ запобігає пошкодженню внаслідок механічних та хімічних впливів;
  • верхній захисний шар із поліуретану повністю прозорий, тому непомітний. Він не дозволяє бруду, барвникам та хімікатам проникнути у внутрішні прошарки, забезпечує водостійкість, тому вінілову плитку можна мити. Чим товщі це покриття, тим витриваліший і довговічніший матеріал, і відповідно — дорожчий за ціною.

Поверхня плитки може бути глянсовою або матовою, з різною фактурою, гладкою або шорсткою, у найрізноманітніших кольорових рішеннях.

За призначенням вінілова плитка поділяється на класи, що визначають місце встановлення. Наприклад, тонкі побутові модулі 23-31 класу не такі популярні, тому що схильні до деформації, розривів та швидшого зносу. Найбільш популярна вінілова плитка, починаючи від 32 до 43 класу. Вона прослужить багато років, без втрати своїх властивостей та характеристик, витримує будь-які навантаження, потрапляння агресивних середовищ, падіння гострих та важких предметів.

За формою вінілова плитка буває прямокутною, схожою на панелі ламінату. Такий формат зручний для укладання, що дозволяє створювати візуально цілісний настил. Розмір панелей може відрізнятися, залежно від виробника. Деякі планки досягають розміру 900-1300 мм.

Але це не єдиний розмір і форма, які є на ринку, і безпосередньо, в каталозі BestFloor. Вінілова плитка також може бути прямокутною, наприклад, 60х30 см, або квадратною, 50х50 см. По суті, геометрична форма не впливає на зносостійкість та інші характеристики, вибирати слід, виходячи з особливостей архітектури приміщення та зручності монтажу.

Вінілова плитка за типом з'єднання

Модульні елементи можуть бути двох основних типів:

  1. клейові — тонший матеріал, не більше 3 мм, для встановлення якого використовується спеціальний клей. Це простий та швидкий спосіб монтажу, проте вимагає більшої уважності, щоб уникнути видимості швів;
  2. замкові — на торцях плитки є спеціальні фаски, що нагадують ламінатні. Таким чином, модулі між собою з'єднуються за допомогою стикування замків між собою.

Також деякі модулі можуть мати самоклеючу основу або замки з клейким шаром. У такому випадку достатньо зняти захисну плівку та приєднати плитки до підлоги або між собою. Однак, це рідкісні матеріали, які не мають нічого спільного з надійністю, оскільки такий шар не гарантує довговічного прилягання.

На що впливає товщина вінілової плитки

Найпоширеніший вініловий матеріал для підлоги може бути в широкому діапазоні за товщиною. Найбільш популярна плитка від 2.3 мм до 4.2 мм. Чим більший цей параметр, тим вищий клас зносостійкості, а отже, вона витриваліша і довговічніша. Тим часом, не завжди раціонально купувати найтовстіші модулі у приміщення, де немає високого прохідного трафіку. Це марна трата грошей, тому що для деяких зон буде достатньо 32 класу з невеликою товщиною.

Декоративні властивості плитки ПВХ

Сьогодні купити вінілову плитку можна в найрізноманітнішому декорі та кольорі. Завдяки сучасним технологіям виробництва на поверхню може бути нанесена різна фактура, що імітує дикий камінь, дерево або інші природні матеріали. Підібрати декор можна під різний інтер'єр, створивши цілісну композицію.

Кольорова палітра найрізноманітніша — від світлих нейтральних відтінків, до яскравих насичених кольорів. Але все ж таки найбільш затребуваними у покупців залишаються вінілові плитки в природній гамі, від світло-бежевого до темно-коричневого.

Переваги вінілової плитки — про що потрібно знати

Плитка LVT (ПВХ) сьогодні виходить у лідери продажів, оскільки багато покупців уже встигли оцінити всі її переваги. Перше, на чому варто наголосити — це її довговічність. Вона міцніша за лінолеум і перевершує за позитивними якостями ламінат, до того ж, ціна на неї доступніша.

Вінілова плитка підходить для будь-яких приміщень, навіть із найвищими прохідними навантаженнями, тому її купують для укладання в торгових центрах, фітнес залах, салонах, магазинах, банках та медичних установах. Інвестувавши один раз у покупку такого матеріалу, вам не доведеться замислюватись про заміну покриття ще багато років.

Але це далеко не всі переваги, які демонструє вінілова плитка. Варто назвати ще й такі плюси:

  • Екологічність — плитка авторитетних брендів виготовляється з антиалергічної сировини, тому підходить для монтажу у шкільних та дошкільних закладах. Усі матеріали, представлені у нашому каталозі, мають сертифікати відповідності санітарно-гігієнічним нормам.
  • Звукоізоляція — акустичний комфорт створюють внутрішні шари плитки, які не пропускають сторонні звуки зовні та заглушають кроки. Тому такий настил буде найкращою альтернативою плитці, яка не має звукоізоляційних властивостей. Через такі характеристики її вибирають в офіси та магазини, щоб мінімізувати шум при великому скупченні людей.
  • Теплоізоляція — багатошарова структура забезпечує ефективну ізоляцію і не пропускає тепло. У кімнатах з вінілової плиткою набагато тепліше в холодну пору. Крім того, її термостійкість дозволяє прокладати теплу підлогу, проте перед цим слід уточнити граничну температуру нагріву.
  • Модульність — за рахунок того, що підлога складається з окремих фрагментів, її простіше укладати з мінімальною кількістю відходів. Плитка підходить до приміщень з незвичайною геометрією, її кількість для укладання простіше розрахувати.
  • Ремонтопридатність — навіть якщо якимось чином з'явилися пошкодження на покритті, не доведеться міняти весь настил. Достатньо відокремити модуль і замінити його на новий. Це значна економія як коштів, так і часу.
  • Простота транспортування — за рахунок компактності плитки, її просто перевозити в будь-яких кількостях, склавши в пачки. Вона займає трохи місця, на відміну від рулонів лінолеуму, поміститься навіть у легковий автомобіль.
  • Водостійкість — за рахунок захисного покриття, вінілова плитка отримала стійкість до води, тому її без проблем можна встановлювати у ванній кімнаті, кухні та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
  • Удароміцність — на відміну від кераміки, вінілова плитка не боїться падіння важких предметів, тому підходить для виробничих підприємств та медустанов. При цьому її поверхня поглинає удар, що актуально для спортивних та танцювальних залів. Амортизуючі властивості дозволяють уникнути значних травм при падінні.
  • Простота укладання та догляду — модулі легко встановлювати як на клейову основу, так і з замковими фасками. В більшості випадків навіть не знадобиться допомога фахівців. Для догляду достатньо регулярно очищати поверхню за допомогою води та миючих засобів.
  • Не варто забувати про те, що верхній захисний шар унеможливлює вигоряння кольору, навіть якщо плитка довгий час знаходиться під сонячними променями. За рахунок великої різноманітності декору можна комбінувати модулі між собою, створюючи унікальні дизайнерські проекти. Наприклад, зонувати простір або виробляти ефектні контрасти, використовуючи декілька кольорів.

Як правильно вибирати вінілову плитку

Плануючи облаштовувати підлогове покриття ПВХ плиткою, слід продумати деякі нюанси. Щоб матеріал служив довго та не розчарував, потрібно знати кілька правил вибору:

  1. Майбутні навантаження — необхідно враховувати інтенсивність руху та інші можливі впливи. Для квартири та будинку буде достатньо класу 32 та 33, з товщиною 2.3 або 2.5 мм. На комерційний об'єкт або в громадське приміщення потрібна більш витривала плитка, класу 42, 43, з товщиною матеріалу не менше 3.8 мм.
  2. Правильний монтаж — дотримання технологічного процесу, підготовка основи та слідування інструкції виробника, допоможуть створити надійне довговічне покриття, яке прослужить довгі роки, не втратить своїх характеристик та зовнішнього вигляду.
  3. Вибір виробника — на підлоговому покритті не можна економити, тому краще вибирати перевірений бренд. В каталозі BestFloor тільки найкращі виробники, такі як BerryAlloc, Grabo, LX Hausys, NOX. Завдяки ретельному добору кожного постачальника, ми можемо запропонувати своїм покупцям лише найкращі сертифіковані товари.
  4. Розрахунок матеріалу — перед покупкою необхідно зробити виміри приміщення та підрахувати необхідну кількість модулів. Рекомендуємо брати трохи в запас на випадок псування елементів у процесі монтажу. Наші фахівці допоможуть з розрахунками та підбором відповідної вінілової плитки.
  5. Також потрібно врахувати дизайн кімнати, в якій укладатиметься матеріал, щоб він гармонійно вписався в існуючий стиль. Для цього ми створили великий каталог вінілової плитки для будь-якого проекту.

Секрети монтажу та правильний догляд

Для початку необхідно визначитися з тим, який тип плитки вам підходить найкраще. Від цього залежить спосіб встановлення та експлуатація. Наприклад, клейова плитка тонша, тому йде не для всіх приміщень, актуальніша в кімнати з невисоким прохідним навантаженням.

Для встановлення такого матеріалу достатньо нанести спеціальний клей на зворотний бік плитки і витримати кілька хвилин для кращої адгезії. Потім слід обережно розмістити модулі, щільно з'єднавши краї. Для видалення бульбашок повітря, потрібно пройтися поверхнею гумовим валиком.

Замкові модулі вимагають ще менше зусиль, оскільки з'єднуються швидко та надійно, не вимагають витримувати час для застигання клею. Процес виконується за таким самим принципом, як і з ламінатом. Достатньо з'єднати два модулі між собою та зафіксувати на Click систему. Для більшої міцності варто трохи підштовхнути плитки одна до одної гумовим молоточком.

Важливо перед монтажем підготувати всі необхідні інструменти та основу. Для монтажу не потрібно купувати професійне обладнання, тому що з роботою впорається навіть домашній майстер. Стане в нагоді рулетка, гумовий валик або молоток, косинець і канцелярський ніж.

Підлоги з бетонною стяжкою слід очистити від усього, навіть найменшого сміття. Якщо в наявності дерев'яна основа, краще накрити її ДСП плитами або фанерою, щоб уникнути прогинів і вібрацій від дощок.

Щодо догляду, то жодних складнощів не виникне. Завдяки стійкості до води та вологи, плитку можна пилососити, мити, підмітати. Тільки варто врахувати, що фактурна поверхня вимагатиме більших зусиль, ніж гладка, тому що з мікротріщин і горбків складніше видалити весь бруд без залишку. При проливанні барвника або будь-якої іншої рідини, варто відразу ж видалити забруднення. Хоча верхній шар і захищає від поглинання фарб і хімікатів, не варто затягувати з прибиранням.

Чому варто вибрати вінілову плитку в BestFloor

Купівля покриття для підлоги — не дешеве задоволення. Це серйозні фінансові вкладення, які мають витрачатися раціонально. Наш інтернет магазин пропонує найкращі ціни на ринку, оскільки напрацював тісне співробітництво з виробниками та розробив оптимальну логістичну систему. У каталозі завжди великий вибір якісних матеріалів, які відповідають новим тенденціям та технологіям. Щоб купити вінілову ПВХ плитку у BestFloor, достатньо кількох кліків і ми швидко оформимо замовлення з доставкою за вказаною адресою.

Вгору