Підлога, що змінює все
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Лінолеум комерційний

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комерційний лінолеум — міцне покриття на довгі роки

Інтенсивна відвідуваність в громадських установах вимагає ретельного підбору покриття для підлоги, тому в більшості випадків варто купити комерційний лінолеум, який відрізняється підвищеною зносостійкістю. Його особлива структура та міцність витримують високий трафік у таких місцях, як офіси, магазини, торгово-розважальні цетри, готелі, ресторани. Він також є актуальним для покриття підлог у коридорі або на кухні в квартирах та приватних будинках.

Промисловий лінолеум випускається з різними експлуатаційними характеристиками для приміщень, які вимагають створення особливих умов. До них відносяться спортивні зали, кімнати з великою кількістю електрообладнання, медичні та дошкільні заклади. Підкладка з ПВХ забезпечує матеріалу стійкість, пружність, тепло та звукоізоляцію. Для простоти транспортування лінолеум пакується в рулони, які легко розмістити у вантажному авто. Вимірюється матеріал за шириною та довжиною, а також товщиною полотна.

Якщо вам потрібен лінолеум для магазину, кав'ярні або навчального закладу — пропонуємо якісний підлоговий матеріал від компанії BestFloor. Ми знаємо, яким має бути підлога в місцях з високою прохідністю, підберемо оптимальний варіант під ваші потреби. Великий вибір дизайну та кольорів допоможе створити естетичний інтер'єр та організувати простір максимально комфортно. Ми пропонуємо найкращі ціни на ринку та великий асортимент продукції.

Класифікація комерційного лінолеуму

Щоб купити комерційний лінолеум і отримати саме той матеріал, який показуватиме очікуваний результат, важливо розібратися в його характеристиках та типах. Насамперед слід врахувати клас зносостійкості настилу. Комерційний лінолеум у каталозі BestFloor представлений трьома групами: 41, 42 та 43. Це європейський стандарт EN 685, який використовується для позначення ступеня міцності матеріалу:

  1. Клас 41. Належить до помірного за рівнем витривалості, це ідеальний лінолеум для дому, оскільки підходить для коридорів та кухонь. Також його актуально вкладати в офісах, невеликих магазинах, ресторанах, готелях. Товщина захисного шару складає 0.7 мм. Термін служби досягає 15 років. Цей комерційний лінолеум у нашому каталозі можна купити у різноманітних фактурах та кольорових рішеннях, під дерево, кераміку чи кам'яну крихту.
  2. Клас 42. З середньою стійкістю до стирання та зносу, призначений для комерційних об'єктів з інтенсивним трафіком. Його можна укладати в прохідних зонах аеропортів, вокзалів, у складських та виробничих приміщеннях. Завдяки захисному шару завтовшки 0.8 мм, такий лінолеум прослужить 15-20 років без істотних змін зовнішнього вигляду та форми.
  3. Клас 43. Це максимальний показник міцності, лінолеум відноситься до професійного типу, укладати його можуть лише фахівці. Його можна стелити на виробництвах, де є рух транспортних засобів, важкого технічного обладнання. Комерційний лінолеум 43 класу витримує екстремальні навантаження, шар захисту сягає 1 мм, що дає можливість експлуатувати без проблем та заміни до 25 років.

Правильний розрахунок майбутніх навантажень дозволить купити відповідний тип лінолеуму майбутнім навантаженням. В каталозі BestFloor на вибір найкращі виробники комерційного лінолеуму, такі як Tarkett, Forbo, Lentex, Beauflor, IVC, Grabo.

Чому варто вибрати комерційний лінолеум: особливості та переваги

Облаштуванню підлоги у місцях із постійним потоком людей приділяється особлива увага, тому що потрібно врахувати безліч факторів. Це потенційні навантаження, ступінь прохідності, величина механічного та вагового впливу. Комерційний лінолеум покриває ці потреби, оскільки виготовляється з особливо міцних компонентів. Серед безлічі переваг такого настилу можна відзначити:

  • Стійкість до поглинання плям і підвищеної вологості — спрощує догляд та прибирання приміщення з використанням звичайних та професійних миючих засобів, у тому числі, технічного обладнання.
  • Екологічна безпека — комерційний лінолеум виготовляється з екологічної сировини, існує натуральний та синтетичний матеріали. При сильному нагріванні настил не виділяє токсичних речовин, стійких до горіння. Він абсолютно безпечний людині та навколишньому середовищу, тому це відмінний лінолеум для лікарні та дитячих навчальних закладів.
  • Великий вибір дизайну та кольору — в асортименті BestFloor найрізноманітніші відтінки від світлого бежевого до синього, зеленого та золотистого. Легко підібрати комерційний лінолеум під інтер'єр приміщення без порушення загальної композиції.

Крім того, комерційний лінолеум ще й економічно вигідніший. Ціна матеріалу значно нижча, ніж на паркет чи плитку. Зробивши вибір на користь промислового лінолеуму, ви заощаджуєте бюджет та отримуєте максимально міцне покриття з терміном служби до 25 років.

Як вибрати контрактний лінолеум відповідно до вимог приміщення

Комерційний лінолеум має кілька різновидів та відмінних рис, завдяки яким його можна підібрати для спеціалізованих приміщень. Щоб покриття було максимально ефективним, потрібно розібратися із цим питанням детальніше.

Антистатичний лінолеум

Вузькоспеціалізований матеріал для приміщень, в якому є велике скупчення електроніки та обладнання. Його антистатичні властивості дозволяють розсіювати накопичену електрику, щоб техніка працювала без збоїв. Для цього в структуру лінолеуму та на його поверхню додають провідні волокна, металеві та графітові добавки. Ступінь антистатичних властивостей залежить від використаних компонентів та технологій.

Струмопровідний лінолеум

Також призначений для кімнат з накопиченням електричного обладнання, але діє ефективніше, оскільки розрахований на великі обсяги електростатики. У його структурі містяться мідні волокна, які відводять заряд. Для укладання використовується спеціальний струмопровідний клей та заземлення. Це рішення для сховищ вибухонебезпечних речовин та потужного електрообладнання.

Протиковзкий лінолеум

Особливий матеріал, який доречно використовувати місцях з підвищеною вологістю. Це лінолеум для школи, басейнів, ванної кімнати. Також його укладають у виробничих цехах, де фіксується високий вміст вологи. Таким чином забезпечується безпека покриття для підлоги.

Антимікробний лінолеум

Залежно від призначення, може мати у складі іони срібла, міді, біоцидні препарати та інші речовини, що протистоять поширенню мікробів, бактерій і грибків. Це лінолеум для стоматології, операційних, лікувальних закладів та інших приміщень, що вимагають особливої ​​уваги до гігієнічності та санітарії. Він стійко переносить дезінфекцію, його легко мити та обробляти. Це рідкісний і дорогий матеріал, який в основному поставляється на замовлення.

Спортивний лінолеум

Це покриття для підлоги, спеціально випускається для спортивних залів, фітнес центрів та інших приміщень спортивного типу. До його особливостей відноситься підвищена амортизація, покращене зчеплення та стійкість до зносу. Він мінімізує травми та розтягування під час падіння, а також забезпечує хороший відскок м'яча, що актуально для деяких видів спорту. Різноманітність дизайнів дає можливість гармонійно поєднати покриття з рештою інтер'єру зали.

Структура комерційного лінолеуму: гетерогенний та гомогенний матеріал

На комерційний лінолеум ціна формується з багатьох факторів. Одним із них виступає структура. За цією ознакою комерційний лінолеум поділяється на гетерогенний та гомогенний. Вони мають суттєві відмінності, знаючи про які, буде легше купити матеріал, що найбільше відповідає вашим запитам.

Гомогенний комерційний лінолеум

Цей тип покриття має одношарову структуру, а якщо подивитися полотно в розрізі — можна помітити, що барвник і малюнок проникають крізь усю товщину. Це означає, що навіть після тривалої експлуатації, гомогенний комерційний лінолеум зберігає колір і фактуру. Виготовляється настил із чистого полівінілхлориду, до якого додається невелика кількість додаткових компонентів:

  • наповнювачі — крейда, пісок, вапняк;
  • пластифікатори — фталати та епоксидні смоли;
  • пігменти для фарбування та стабілізатори для продовження естетичного зовнішнього вигляду.

Також у деяких випадках на гомогенний лінолеум наносять захисне покриття — лак PUR, який є додатковим компонентом для захисту поверхні від передчасного зношування.

Комерційний лінолеум з гомогенною структурою випускається товщиною до 3 мм, не має підкладки, за винятком рідкісних моделей, доповнених основною з того ж ВПХ.

За рахунок специфіки технології виробництва, цей тип лінолеуму має обмежений вибір дизайнів та фактур, що пропонується в однотонному забарвленні. Однак цей факт може стати перевагою при укладанні, щоб створювати непомітні стики.

Гомогенний лінолеум підходить у тих випадках, коли на першому місці витривалість, довговічність, безпека та рівномірність покриття. Він наділений антистатичними властивостями, на ньому не залишаються сліди від важких меблів, сліди від плям. За ним легко доглядати, оскільки не потребує спеціалізованих засобів для чищення. Це оптимальне рішення для громадських установ та транспорту.

Гетерогенний комерційний лінолеум

Це складніший за структурою матеріал, у якому може бути від двох до семи шарів. Найпоширенішим та затребуваним є 4-шаровий комерційний лінолеум, оскільки пропонує оптимальне поєднання ціна-якість.

Кожен шар у структурі виконує свою роль, наділяючи покриття довгим терміном служби та привабливим зовнішнім виглядом. Гетерогенний лінолеум, виготовлений із чотирьох шарів, містить наступні компоненти:

  • Основа — виготовляється із спіненого ПВХ, має товщину близько 1-3 мм. Підкладка виконує тепло та звукоізоляцію, робить лінолеум м'якшим.
  • Склополотно — є армуючим засобом, забезпечує лінолеуму стабільність, виключає деформацію та усадку, які можуть виникати з часом.
  • Декоративний шар — на нього наноситься речовина, що фарбує, і малюнок, найчастіше виконується технологією фотодруку. Завдяки сучасному обладнанню, можна задавати найрізноманітніші імітації — під деревину, плитку, кам'яну крихту, паркет та багато іншого.
  • Захист — завершальний шар, найчастіше наноситься поліуретаном, який витримує високі прохідні навантаження. Стійкість покриття залежить від його товщини, що може досягати 1 мм.

Гетерогенний комерційний лінолеум дорожчий за ціною, але вона виправдана широким асортиментом фактур, візерунків та кольорів. Його вибирають власники комерційних об'єктів, різних установ та в домашній інтер'єр кухні, передпокою. Різноманітність дизайну дозволяє підтримувати естетичність кімнат.

Монтаж комерційного лінолеуму

Від того, наскільки якісно укладається комерційний лінолеум, залежить подальший термін його експлуатації, збереження презентабельного вигляду та форми. Насамперед важливо приділити увагу підготовці основи, на яку буде встановлений матеріал. Важливо забезпечити ідеально рівну поверхню, без пагорбів і вм'ятин. Незважаючи на те, що комерційний лінолеум відрізняється достатньою жорсткістю, ці нюанси можуть виявитися згодом.

Деякі недосвідчені майстри використовують підкладку під ламінат. Це не зовсім правильне рішення, оскільки вона не фіксується на поверхні підлоги, може зрушити в процесі укладання лінолеуму і утворити нерівності. Ідеальною базою стане бетонна стяжка, що буде надійною опорою настилу. У разі, коли підлога виконана з дерев'яних дощок, слід накрити їх зверху плитами ОСБ. Вони дадуть необхідну жорсткість, якої недостатньо у дерев'яного настилу.

Перед встановленням комерційного лінолеуму необхідно ретельно очистити основу від сміття, крихт та пилу. Також потрібно перевірити перепади рівнем, не допускаючи великої різниці ухилу. Максимальний показник — 3 мм на квадратний метр.

Не можна стелити новий лінолеум на старе покриття з того ж чи іншого матеріалу. Під ним можуть розвиватися пліснява, грибок, залишатися пил і дрібне сміття, які стануть причиною швидкого псування свіжого настилу. 

Якщо основу вже підготовлено, можна переходити безпосередньо до укладання. Для цього використовується три основні способи:

  1. На клей — найкращий метод для довговічного настилу, який не втратить форму, міцно триматиметься на основі. Потрібно вибирати склад, що рекомендується виробником лінолеуму. Розчин наносять на всю поверхню основи, після чого накривають матеріалом. Щоб зчеплення було міцним, необхідно щільно притиснути лінолеум до підлоги.
  2. На двосторонній скотч — на другому місці за надійністю спосіб, простіший і економічніший у реалізації, оскільки не вимагає закупівлі клейового засобу та використання інструментів. Його обирають не завжди лише через економію бюджету, а й у тих випадках, коли підлога укладається на певний час, а не на постійній основі. Це може стосуватися орендованих приміщень, у яких не можна повністю змінювати настил. Скотч потрібно наклеїти на базу сіткою із кроком 50х50, 60х60 або 100х100. Подальші дії такі самі, як і в попередньому пункті.
  3. Під плінтус — не найкращий спосіб фіксації, тому що кріпиться лише за допомогою панелей по периметру кімнати. Якщо використовувати такий метод на великій площі, то лінолеум може деформуватися, з'являться хвилі або покриття зрушить з місця. Під плінтус можна класти матеріал у невеликих приміщеннях розміром не більше 3х3 метрів.

Впоратися з укладанням комерційного лінолеуму без належного досвіду досить складно. Цей дорогий матеріал вимагає спеціальних навичок, врахування безлічі нюансів. Наша компанія надасть найкращих майстрів, які виконають монтаж із гарантією якості згідно з обумовленими термінами.

Найкращий комерційний лінолеум в інтернет магазині BestFloor

Потрібен лінолеум для офісу? З'явилася необхідність у заміні покриття для підлоги в магазині, ресторані? Якісний сертифікований лінолеум ви знайдете у нашому каталозі за найвигіднішими цінами. На сайті представлена ​​продукція провідних брендів, на вибір широкий діапазон розмірів, асортимент кольорів та дизайну. Достатньо встановити потрібні параметри у фільтрі та відправити вибраний матеріал у кошик.

Ми доставимо в найкоротші терміни замовлення Києвом, а також відправляємо надійними перевізниками по всій Україні. Професійна консультація наших менеджерів допоможе купити комерційний лінолеум під ваші умови, вимоги та бюджет.

Вгору